ნახვების რაოდენობა : 1119

კადეტები (ვაჟები)


-33 კგ
1.მიხეილ ლუკაშვილი (გორი) (პინები 54 ქულა) (-33კგ 60 ქულა)
2.ნიკოლოზ აბულაძე (თბილისი) (-33კგ 85.96 ქულა)
3.საბა ხაჟომია (თბილისი) (პინები 34.64 ქულა) (-33კგ 36 ქულა)
4.დანიელ ბარსეგოვი (თბილისი) (პინები 34 ქულა) (-33კგ 21.6 ქულა)

5.რამაზ კუდუხოვი (გორი) (-33კგ 53.76 ქულა)
6.მერაბ ელიბაშვილი (თბილისი) (პინები 27.6 ქულა) (-33კგ 12.96 ქულა)
7.ბაჩი ელიბაშვილი (თბილისი) (-33კგ 25.78 ქულა)
8
.ივანე სამხარაძე (რუსთავი) (პინები 16.8 ქულა) (-33კგ 7.78 ქულა)
9
.იმედო ბარამიძე (რუსთავი) (პინები 10.94 ქულა) (-33კგ 12.96 ქულა)
10.რამაზ წულაია (ფოთი) (-33კგ 21.6 ქულა)
11.ალი ალიევი (მარნეული) (-33კგ 20 ქულა)
12.ნოდარ ნუცუბიძე (ქუთაისი) (-33კგ 19.44 ქულა)
13.ედუარდ წულაია (ფოთი) (-33 კგ 19.2 ქულა)
14.ვასილ ხალიბეგაშვილი (კასპი) (-33კგ 14.11 ქულა)
15.ლუკა მელაძე (თბილისი) (პინები 14.04 ქულა)

16.გიორგი გურტავოი (ფოთი) (პინები 5.4 ქულა) (-33კგ 7.2 ქულა)
17
.ზურა სარალიძე (თბილისი) (პინები 7.56 ქულა)
18.ნიკოლოზ გალოგრე (თიანეთი) (-33კგ 7.2 ქულა)
19.თენგო ცერცვაძე (თბილისი) (-33კგ 7.2 ქულა)
20-21.ნოდარ სისაურიშვილი (თბილისი) (-33კგ 6.48 ქულა)
20-21.მირიან გორელიშვილი (თბილისი) (პინები 2.16 ქულა) (-33კგ 4.32 ქულა)
22-23.მათე კვანციძე (თბილისი) (-33კგ 4.32 ქულა)
22-23.საბა დოლიძე (თბილისი) (-33კგ 4.32 ქულა)
24.სადი ნაიბოვი (მარნეული) (-33კგ 3.89 ქულა)
25-26.დავით კაკულია (ჩხოროწყუ) (პინები 3.6 ქულა)
25-26.აკაკი გოგუა (ფოთი) (პინები 3.6 ქულა)
27.ნუსრათ ბაბაევი (რუსთავი) (-33კგ 2.33 ქულა)
28.ანტონ დიასამიძე (ქობულეთი) (პინები 2.16 ქულა)

-37 კგ
1.გიორგი აბრამიშვილი (რუსთავი) (-33კგ 23.89 ქულა) (-37კგ 63.89 ქულა)
2.ლაზარე ქოჩიაშვილი (ქუთაისი) (-33კგ 36 ქულა) (-37კგ 42.48 ქულა)
3.ალექსანდრე ბერაია (ფოთი) (-33კგ 21.6 ქულა) (-37 კგ 36.96ქულა)
4.ვაჟა მოდებაძე (რუსთავი) (პინები 22.24 ქულა) (-37კგ 21.6 ქულა)
5.ლაშა დვალიშვილი (თბილისი) (პინები 30.64 ქულა) (-37კგ 12.96 ქულა)
6.მინ კამბაროვი (რუსთავი) (-33კგ 15.12 ქულა) (-37 28.08 ქულა)
7
.ლუკა კაპანაძე (რუსთავი) (პინები 20.4 ქულა) (-37კგ 12.96 ქულა)
8.აჩიკო კუპრავა (აბაშა) (-33კგ 7.2 ქულა) (-37კგ 27.78 ქულა)
9.დავით მირცხულავა (ფოთი) (-33კგ 12.96 ქულა) (-37კგ 22.18 ქულა)
10.თუნქაი ნაგაბოვი (მარნეული) (-37კგ 24.48 ქულა)
11.გიორგი ბოლქვაძე (ქუთაისი) (პინები 15.84 ქულა) (-37კგ 7.2 ქულა)
12.ლუკა მჭედლიშვილი (რუსთავი) (პინები 16.8 ქულა) (-37კგ 4.32 ქულა)
13
.გიორგი კავაძე (ქუთაისი) (-37კგ 20 ქულა)
14.გიორგი წამალაშვილი (რუსთავი) (-33კგ 2.59 ქულა) (-37კგ 18.15 ქულა)
15
.ავთანდილ ჯამბურია (თბილისი) (პინები 10.44 ქულა) (-37კგ 7.78 ქულა)
16.ნიკოლოზ არჩვაძე (ხარაგაული) (პინები 5.18 ქულა) (-37კგ 12.96 ქულა)
17.ლუკა ფანცხავა (წყალტუბო) (პინები 3.24 ქულა) (-37კგ 12 ქულა)
18.გიორგი ლაოშვილი (რუსთავი) (-33კგ 4.32 ქულა) (-37კგ 10.8 ქულა)
19.ანდრია ანდრიაშვილი (თბილისი) (-33 კგ 12 ქულა) (-37კგ 4.32 ქულა)
20.
თემურ ჯვარიძე (ახალციხე) (-37კგ 8.21 ქულა)
21.დავით მეურმიშვილი (თბილისი) (-37კგ 7.2 ქულა)
22.ირაკლი კიკნაველიძე (ჩხოროწყუ) (პინები 6.84 ქულა)
23-25.გაგა გოგსაძე (ჭიათურა) (-37კგ 4.32 ქულა)
23-25.ოთარ გორგაძე (თბილისი) (-37
კგ 4.32 ქულა)
23-25.ნიკოლოზ ქუთელია (თბილისი) (-37
კგ 4.32 ქულა)
26.ნიკოლოზ კილასონია (ფოთი) (პინები 3.6 ქულა)

-41 კგ
1
.მათე გურეშიძე (ქუთაისი) (-33კგ 60 ქულა) (-37კგ 6.48 ქულა) (-41კგ 66.48)
2.საბა ბეგიაშვილი (რუსთავი) (კადეტები 40 ქულა) (-41კგ 36 ქულა)
3.მამედ სულეიმანოვი (რუსთავი) (-41კგ 34.69 ქულა)
4.ჯემალ მურადოვი (თბილისი) (-41კგ
32.4 ქულა)
5.ოთარ ედიბერიძე (ხარაგაული) (-37კგ 6.48 ქულა) (-41კგ 25.49 ქულა)

6.გელა თხელიძე (საჩხერე) (-41კგ 25.49 ქულა)
7.გელა ყურშავიშვილი (თბილისი) (-37კგ 21.6 ქულა) (-41კგ 6.48 ქულა)
8.ნიკა გრიგალაშვილი (რუსთავი)(-41კგ 18.48 ქულა)
9.გიორგი ვარდანია (ფოთი) (პინები 13.6 ქულა) (-41კგ 4.32 ქულა)
10.გიგა ვარდანია (ფოთი) (პინები 8.16 ქულა) (-41კგ 7.2 ქულა)

11.ნიკოლოზ ძაძამია (ფოთი) (-41კგ 14.4 ქულა)
12.ისმათ აზიზბეკოვი (მარნეული) (-37კგ 7.2 ქულა) (-41კგ 8.21 ქულა)
13-14.ილია თოდუა (ხობი) (-37კგ 8.21 ქულა) (-41კგ 3.89 ქულა

13-14
.გიორგი კვირაია (თბილისი) (-45კგ 7.2 ქულა) (-41კგ 3.89 ქულა)
15
.მანუჩარ ქობალავა (აბაშა) (-41კგ 8.21 ქულა)

16.ირაკლი ბუკია (ხობი) (-37კგ 4.32 ქულა) (-41კგ 3.89 ქულა)
17-19.ლუკა ნაცვლიშვილი (თბილისი) (-41კგ 4.32 ქულა
17-19.
ილია ლუხუმაიძე (თბილისი) (-41კგ 4.32 ქულა)
17-19.ნოდარ ხუციშვილი (თბილისი) (-41კგ 4.32 ქულა)
20.ირაკლი ჟვანია (ფოთი) (პინები 3.6 ქულა)
21-23
.გიორგი გოგოჭური (თიანეთი) (-41კგ 2.59 ქულა)

21-23.საბა ხიჯაკაძე (ხარაგაული) (-41კგ 2.59 ქულა)
21-23.ცოტნე ნიკოლაიშვილი (თბილისი) (-41კგ 2.59 ქულა)

-45 კგ
1
.გურამ სხილაძე (რუსთავი) (-41კგ 26.48 ქულა) (-45კგ 78 ქულა)
2.მათე ბალანჩივაძე (ქუთაისი) (-41კგ 39.6 ქულა) (-45კგ 39.89 ქულა)
3.გიორგი შალამბერიძე (გორი) (-41კგ 50 ქულა) (-45კგ 18.48 ქულა)
4.გიორგი კობაიძე (თბილისი) (-41კგ 22.8 ქულა) (-45კგ 32.4 ქულა)
5.გიორგი მათიაშვილი (თბილისი) (-41კგ 14.4 ქულა) (-45კგ 25.49 ქულა)
6.თემურ ისმაილოვი (რუსთავი) (-45 კგ 26.48 ქულა)
7
.ცოტნე მარგალიტაძე (აჭარა) (-45კგ 21.6 ქულა)
8
.გიორგი ქარჩავა (თბილისი) (-41კგ 12.53 ქულა) (-45კგ 12.96 ქულა)
9.ზურაბ მაკალათია (ფოთი) (-37კგ 12 ქულა) (-41 კგ 14.4 ქულა) (-45კგ 3.89 ქულა)
10.დავით ჭანტურია (აბაშა) (-41კგ 6.48 ქულა) (-45კგ 11.09 ქულა)

11.მაჰირ ბაირამოვი (თბილისი) (-45კგ 12 ქულა)
12.გრიგოლ ბერიძე (ქობულეთი) (-45კგ
11.52 ქულა)
13.ე (ი) (-41 გ 4.32 ა) (-45კგ 7.2 ქულა)

14.ლუკა ფიფია (თბილისი) (პინები 3.6 ქულა) (-45კგ 4.32 ქულა)
15.სანდრო პატარაია (თბილისი) (-45კგ 4.32 ქულა)

-49 კგ
1.ლაშა ელიბაშვილი (თბილისი) (-41კგ 36 ქულა) (-45კგ 40.8 ქულა) (-49კგ 36 ქულა)
2.გიორგი ტეფნაძე (თბილისი) (-45კგ 21.6 ქულა) (-49 კგ 40.08 ქულა)
3.
ქამალ აბდულაევი (მარნეული)(-45კგ 3.89 ქულა) (-49კგ 20 ქულა)
4.ილია მაცაბერიძე (თბილისი) (-49კგ 12 ქულა)

5-7.ნიკოლოზ ქარდავა (თბილისი) (-49კგ 7.2 ქულა)
5-7,
გიორგი ნაჭყებია (თბილისი) (-49კგ 7.2 ქულა)
5-7.ლუკა ყოჩიაშვილი (თბილისი) (-49კგ 7.2 ქულა)
8.ისლამ ფაზლიევი (ახალციხე) (-49კგ 6.48 ქულა)

-53 კგ

1-2.ლადი მინაძე (მარნეული) (-53კგ 10.8 ქულა)
1-2
.ჩანან ალიევი (მარნეული (-53კგ 10.8 ქულა)

-57 კგ
1.გიორგი ლომიძე (თბილისი) (-45კგ 66.48 ქულა) (-57კგ 20 ქულა)
2
.ომარ ცისკაძე (ხარაგაული) (-53კგ 30 ქულა) (-57კგ 10.8 ქულა)
3.გიორგი ქურციკაშვილი (რუსთავი)(-53კგ 6.48 ქულა) (-57კგ 12 ქულა)
4.კახა ჯინჭარაძე (ქუთაისი) (-33კგ 4.32 ქულა) (-57კგ 7.2 ქულა)

5.ელმარ ქულიევი (მარნეული) (-57კგ 7.2 ქულა)

-61 კგ
1.ლუკა ბიბილაური (სამტრედია) (-61კგ 6.48 ქულა)

-65 კგ
1.ლევან პალიანცი (გორი) (-53კგ 11.52 ქულა) (-61 6.48 ქულა) (-65კგ 12 ქულა)
2.ნიკოლოზ ბედოიძე (რუსთავი) (-49კგ
7.2 ქულა) (-65კგ 7.2 ქულა)

65+ კგ
1
.ლადი გიორგაძე (მარნეული) (65+კგ 6.48 ქულა)
| ბეჭდვა |