ნახვების რაოდენობა : 1200


ახალგაზრდები (ვაჟები)

 

-45 კგ
1
.რატი ტეფნაძე (რუსთავი) (-45კგ 197.76 ქულა)
2
.რაუფ გასანოვი (რუსთავი) (კადეტები 88.8 ქულა) (-45კგ 72 ქულა)
3.ლუკა მაზმიშვილი (გორი) (კადეტები 92.96 ქულა) (-45კგ 43.2 ქულა)
4.ნიკოლოზ ლაზარიანცი (ქუთაისი) (კადეტები 60.48 ქულა) (-45კგ 43.2 ქულა)
5
.შაქრო ასათიანი (ქუთაისი) (-45კგ 55.3 ქულა)
6.ამირან კუპრავა (აბაშა) (კადეტები 25.37 ქულა) (-45კგ 24 ქულა)

7.მიხეილ ლორია (ქუთაისი) (-45კგ 47.52)
8.ლევან ჭიღლაძე (თბილისი) (-45კგ 45.6 ქულა)
9.გიორგი დეისაძე (ქუთაისი) (-45კგ 20.74 ქულა)

10.ბუბა ვეკუა (ჩხოროწყუ) (კადეტები 3.89 ქულა) (-45კგ 14.4 ქულა)
11
.ბაქარი ბაქრაძე (თბილისი) (-45კგ 14.4 ქულა)
12.ზაალ ასანიძე (ჭიათურა) (-45კგ 12.96  ქულა)
13.
თორნიკე ყიფშიძე (საჩხერე (კადეტები 3.89 ქულა)

-48 კგ
1.გიორგი ბოსტოღანაშვილი (რუსთავი) (-45კგ 328.61 ქულა) (-48კგ  93.6  ქულა)
2.შმაგი ჯავახიშვილი (თბილისი) (-45კგ 43.2 ქულა) (-48კგ 124.8 ქულა)
3.გოგი ლაზარიანცი (ქუთაისი) (-45კგ 93.6 ქულა) (-48კგ  38.88  ქულა)
4.ნიკოლოზ მაზმიშვილი (გორი) (-51კგ 43.2 ქულა) (-48კგ 36 ქულა)
5.საბა ხაჩიური (თბილისი) (-48კგ 36.96 ქულა)
6.რამაზ გასანოვი (მარნეული) (-48კგ 27.36 ქულა)
7.გიორგი გიორგაძე (მარნეული) (-კადეტები 10.8 ქულა)
8.გიორგი ლომაშვილი (თბილისი) (-48კგ 8.64 ქულა)


-51 კგ
1.მიხეილ გავრიჩენკო (აჭარა) (-48კგ 69.12 ქულა) (-51კგ 129.33 ქულა)
2.აგილ ახმედოვი (რუსთავი) (-48კგ 110.88 ქულა) (-45კგ 61.92 ქულა) (-51კგ 43.2 ქულა)
3.ჰამიდ იუსიფი (თბილისი) (-48კგ 100 ქულა) (-51გ 84.96 ქულა
4
.გიგა არაბული (თბილისი) (-55
კგ 103.2 ქულა) (-51 კგ 72 ქულა)

5.ნიკოლოზ ნიქაბაძე (აჭარა) (-51კგ 120 ქულა)

6.ნიკოლოზ ავეტისოვი (გორი) (-45კგ 12.96 ქულა) (-48კგ 47.04 ქულა) (-51კგ 64.8  ქულა)
7.რაულ სულეიმანოვი (რუსთავი) (-51კგ 98.96 ქულა) 
8.მიქაილ მირცხულავა (ფოთი) (კადეტები 61.68 ქულა) (-51კგ 25.92 ქულა)
9.რაულ მამედოვი (რუსთავი) (-48კგ 36 ქულა) (-51კგ 27.36  ქულა)
10
.დათა ახალაძე (თბილისი) (-51კგ 36 ქულა)
11
.გიორგი კინტრაია (რუსთავი) (-48კგ 25.92) (-51კგ 12.96  ქულა)
12.ალექსანდრე ჯერვალიძე (თიანეთი) (-45კგ 21.6 ქულა) (-51კგ 14.4 ქულა)
13.ლუკა მაისურაძე (თბილისი) (-51კგ 16.42 ქულა)
14.გიორგი ჯოლბორდი (გორი) (-51კგ 14.4 ქულა)

15-17.ლაშა ყურშავიშვილი (თიანეთი) (-51კგ 8.64 ქულა)
15-17.ცოტნე გორთამაშვილი (თბილისი) (-51კგ 8.64 ქულა)

15-17.ელმარ მამედოვი (მარნეული) (-51კგ 8.64 ქულა)
18.თემურ ღვინიაშვილი (თბილისი) (-51
კგ 5.18 ქულა)


-55 კგ
1.გაგა ჯიმშელეიშვილი (წყალტუბო) (-51კგ 120.96 ქულა) (-55კგ 72 ქულა)
2
.თორნიკე წაქაძე (რუსთავი) (კადეტები 56.48 ქულა) (-55კგ 25.92 ქულა)
3.რაუფ სულეიმანოვი (რუსთავი) (კადეტები 48.8 ქულა) (-55კგ 24 ქულა)
4
.გიორგი ჭინჭარაძე (რუსთავი) (-51კგ 27.36 ქულა) (-55კგ 50.98  ქულა)
5.ჰაჯი რასლოვი (რუსთავი) (კადეტები 18 ქულა) (-55კგ 40 ქულა)

6.დავით კალანდაძე (თბილისი) (კადეტები 25.2 ქულა) (-55კგ 14.4 ქულა)
7.ანრი აწკარუნაშვილი (გორი) (-51კგ 5.18 ქულა) (-55კგ 31.78 ქულა)
8.ირაკლი გოგლიძე (საჩხერე) (-51
კგ 8.64 ქულა) (-55კგ 14.4 ქულა)

9
.გოჯა მუხაევი (მარნეული) (-51კგ 5.18 ქულა) (-55კგ 12.96 ქულა)
10
.აკაკი ფუტკარაძე (ხარაგაული) (-48კგ 12.96 ქულა) (-55კგ 7.78  ქულა)
11.ემრე ხახუტაძე (ახალციხე) (-55კგ 12.96 ქულა)
12-13.გასან ჩობანოვი (მარნეული) (-51კგ 5.18 ქულა) (-55კგ 7.78 ქულა)
12-13.ნურჯან ჩობანოვი (მარნეული) (-51
კგ 5.18 ქულა) (-55კგ 7.78 ქულა)
14.რევაზ სანოი (თბილისი) (-55
კგ
8.64 ქულა)
15.ანატოლი ავეტისოვი (გორი) (კადეტები 6.48 ქულა)

-59 კგ
1.არმენ მელქონიანი (რუსთავი) (კადეტები 40.8 ქულა) (-59 კგ 120 ქულა)
2.დიმიტრი მელგუი (თბილისი) (კადეტები 30.48 ქულა) (-59კგ 72 ქულა)
3
.ნიკოლოზ უჯმაჯურიძე (მარნეული) (კადეტები 48 ქულა) (-59კგ 43.2 ქულა)
4.აჩიკო ჭყოიძე (თბილისი) (-55კგ 72 ქულა) (-59კგ 36 ქულა)
5
.გიორგი არაბული (თბილისი) (-51კგ 43.2 ქულა) (-55კგ 12.96 ქულა) (-59კგ 43.2 ქულა)
6.გოგა გოგალაძე (რუსთავი) (-51კგ 25.92) (-55კგ 34.56 ქულა) (-59კგ 25.92 ქულა)
7
.ვანო ჯოლბორდი (გორი) (-55კგ 14.4 ქულა) (-59კგ 40 ქულა)
8
.ნიკოლოზ ბერიანიძე (გორი) (კადეტები 33.12 ქულა)
9.ვლადიმერ ვეკუა (ჩხოროწყუ) (-51კგ 14.4 ქულა) (-59კგ 24 ქულა)

10.გიგი გაფრინდაშვილი (ჭიათურა) (კადეტები) 6.48 ქულა) (-59კგ 14.4 ქულა)
11.არიბ ისმაილოვი (მარნეული) (-59კგ 14.4 ქულა)


-63 კგ
1.ანარ გარაჯაევი (მარნეული) (-55კგ 27.36 ქულა) (-63კგ 21.6 ქულა)
2.ისლამ მამედოვი (მარნეული) (-63კგ 27.36 ქულა)
3.დიმიტრი კაკალაძე (ქობულეთი) (-63
კგ 24 ქულა)
4
.სანდრო მეგრელიშვილი (რუსთავი) (-63კგ 8.64 ქულა)

-68 კგ
1.ნიკოლოზ კაპანაძე (ჭიათურა) (-68კგ 43.2 ქულა)
2.ნურლან გოჩალიევი (ახალციხე) (-68კგ 36 ქულა)
3.გიორგი ჯაფიაშვილი (რუსთავი) (-68კგ 24 ქულა)

4.გიორგი შენგელია (ჩხოროწყუ) (-68კგ 23.04 ქულა)
5.ლუკა ჯანჯღავა (ფოთი) (-68კგ 14.4 ქულა)
6.
.გურამ სიჭინავა (ჩხოროწყუ) (-68კგ 14.4 ქულა)
7.ნიკიტა დოროგავცევი (თბილისი) (-68კგ 8.64 ქულა)

-73 კგ
1.ისაფილ გასანოვი (რუსთავი) (-63კგ 40 ქულა) (-68კგ 36 ქულა) (-73კგ 45.6 ქულა)
2.ნიკოლოზ სირაძე (რუსთავი) (-73კგ 72 ქულა)
3
.ოზჯან ფაშაევი (რუსთავი) (კადეტები 25.92 ქულა) (-73კგ 40 ქულა)
4
.ხუდავერდი ბედიევი (მარნეული) (-68კგ 27.36 ქულა) (-73კგ 14.4 ქულა)
5.დავით შაყულაშვილი (თბილისი) (-59კგ 14.4 ქულა) (-73კგ 14.4 ქულა)

6-7.გუმბათ ალიევი (მარნეული) (-73
კგ 12.96 ქულა)
6-7.საჩინ ალიევი (მარნეული) (-73
კგ 12.96 ქულა)

-78 კგ
1
.გიორგი აბიათარი (თბილისი) (-73კგ 79.2 ქულა) (-78კგ 24 ქულა)
2
.მერაბ ბეგიაშვილი (რუსთავი) (-68კგ 14.4 ქულა) (-73კგ 21.6 ქულა) (-78კგ 36 ქულა)
3.ბორის ლომიძე (ჭიათურა) (-78
კგ 14.4 ქულა)

| ბეჭდვა |