თბილისის ღია ჩემპიონატი ტაეკვონდოში
ნახვების რაოდენობა : 887

 

2019 წლის 9-10 ნოემბერს, ქალაქ თბილისში (დიღომი, ამერიკის საელჩოს მიმდებარე ტერიტორია, ოლიმპიური პარკი, ფრენბურთის არენა) გაიმართება თბილისის ღია ჩემპიონატი ტაეკვონდოში. 

ტურნირზე მონაწილეობას მიიღებენ შემდეგი ასაკობრივი კატეგორიის სპორტსმენები:
პინები 2010-2011 წელში დაბადებულები
პინები: 2008-2009 წელში დაბადებულები
კადეტები: 2005-2006-2007 წელში დაბადებულები
ახალგაზრდები: 2002-2003-2004 წელში დაბადებულები
შეჯიბრებას იმსაჯებს საქართველოს ტაეკვონდოს ეროვნული ფედერაციის მსაჯთა ბრიგადა.
შეჯიბრების ჩატარებას უზრუნველყოფს ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის მერიის კულტურის, განათლების, სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა საქალაქო
სამსახური და ტაეკვონდოს თბილისის საქალაქო ფედერაცია.

პინები (ბავშვები) (ვაჟები) 2010-2011 წლებში დაბადებულნი


-21 კგ
სერგი მენაბდე (სამტრედია) 2011 წ.
ერიკ გრიგორიანი (თბილისი) 2011 წ.
გიორგი ჯოხაძე (თბილისი) 2010 წ.
Farman Novruzlu (აზერბაიჯანი) (2010-2011)
Mehman Qammbarov (აზერბაიჯანი) 2011 წ.


-23 კგ
ლერი ალხიძე (ქუთაისი) 2010 წ.
Ulvi Mammadov (აზერბაიჯანი) 2011 წ.
Hafis Ibrahimov (აზერბაიჯანი) 2011 წ.
Huseyn
Sadıgli (აზერბაიჯანი) 2010 წ.



-25 კგ
ნიკოლოზ ძოწენიძე (ქუთაისი) 2011 წ.
ნიკოლოზ ანდღულაძე (გორი) 2011 წ.
დათა დოლიძე (თბილისი) 2011 წ.
Rauf Mammadguliyev (აზერბაიჯანი) (2010-2011)
Ali Akbarov (აზერბაიჯანი) (2010-2011)
Farid Damirov (აზერბაიჯანი) 2011 წ.
Bogdan Harkayvi (უკრაინა) 2010 წ.
Volodymyr Fedorenko (უკრაინა) 2010 წ.


-27 კგ
ალექსანდრე გურაბანიძე (ქუთაისი) 2010 წ.
აკაკი ცინცაძე (სამტრედია) 2010 წ.
თარხან ქერიმოვი (მარნეული) 2010 წ.
გიორგი შერმადინი (კასპი) 2011 წ.
გიორგი შავშიშვილი (გორი) 2011 წ.
დემეტრე  დანელია (აბაშა) 2010 წ.
ლუკა არჩვაძე (ხარაგაული) 2011 წ.
Mahhamad Ahmadov (აზერბაიჯანი) (2010-2011)


-29 კგ
გიორგი მელაძე (თბილისი) 2010 წ.
ელდანიზ ნოვრუზოვი (მარნეული) 2010 წ.
გაბრიელ ბოლქვაძე (ქუთაისი) 2010 წ.
მაჰამად ქეისუბოვი (მარნეული) 2011 წ.
ასლან თავართქილაძე
(ახალციხე) 2011 წ.
Novruz Aliyev (აზერბაიჯანი) 2010 წ.
Ibrahim Babayev (აზერბაიჯანი) 2011 წ.
Naboka Prokhor (უკრაინა) 2011 წ.


-31 კგ
თემურ წულუკიძე (სამტრედია) 2010 წ.
ელჩინ ხალილოვი (მარნეული) 2010 წ.
Hasanov Genghis (აზერბაიჯანი) 2010 წ.
Kyrylo Popelukha (უკრაინა) 2010 წ.


-33 კგ
ზურა გოგიაშვილი (კასპი) 2010 წ.
გიორგი ლექვთაძე (წყალტუბო) 2010 წ.
Nikas Kardava (ესტონეთი) (2010-2011)


-36 კგ
Ayan Yusufzade (აზერბაიჯანი) 2010 წ.

-40 კგ
40+ კგ


პინები (ბავშვები) (გოგონები) 2010-2011 წლებში დაბადებულნი

-21 კგ
ელენე ასათიანი (ქუთაისი) 2010 წ.

-23 კგ
-25 კგ

-27 კგ
ელენე კაკაბაძე (სამტრედია) 2011 წ.


-29 კგ
მარი ქვემოთიანი (ხარაგაული) 2010 წ.


-31 კგ
მარი მუმლაძე (ახალციხე) 2010 წ.
ნადია ფაზლიევა
(ახალციხე) 2010 წ.

-33 კგ

-36 კგ
-40 კგ
40+ კგ


პინები (ბავშვები) (ვაჟები) 2008-2009 წლებში დაბადებულნი

-27 კგ
საბა ღვალაძე (კასპი) 2009 წ.
ნიკოლოზ არჩვაძე (ხარაგაული) 2008 წ.
ლუკა მელაძე (თბილისი) 2008 წ.
დანიელ ბარსეგოვი (თბილისი) 2008 წ.
Humbat Humbatov (აზერბაიჯანი) (2008-2009)
Ali Aliev (აზერბაიჯანი) (2008-2009)
Sefer Behbudzade (აზერბაიჯანი) 2009 წ.
Huseyn Quliyev (აზერბაიჯანი) 2009 წ.
Rustem Bayramli (აზერბაიჯანი) 2008 წ.


-30 კგ
ლუკა ბახსოლიანი  (რუსთავი) 2009 წ.
მინდია მინდიაშვილი (გორი) 2009 წ.
საბა  აგაპოვი (აბაშა) 2009 წ.
საბა ხაჟომია (თბილისი) 2008 წ.
საბა მეცხოვრიშვილი (თბილისი) 2009 წ.
მერაბ ელიბაშვილი (თბილისი) 2008 წ.
Ayxan Abbasov (აზერბაიჯანი) 2008 წ.
Kanan Aliyev (აზერბაიჯანი) 2008 წ.
Rashid Shirinov (აზერბაიჯანი) 2009 წ.
Eltun Tanriverdiyev (აზერბაიჯანი) 2008 წ.
Javidan Mammadov (აზერბაიჯანი) 2009 წ.
Mirhuseyn Zekiyev (აზერბაიჯანი) 2008 წ.


-33 კგ
თემურ უკლება (ქუთაისი) 2009 წ.
ივანე სამხარაძე  (რუსთავი) 2008 წ.
იმედო ბარამიძე (რუსთავი) 2008 წ.
მიხეილ ლუკაშვილი (გორი) 2008 წ.
მამუკა ნოდია (აბაშა) 2009 წ.
გიორგი ძებისაური (თბილისი) 2009 წ.
Lars-Lucas Liiu (ესტონეთი) (2008-2009)
Azizaga Nesibov (აზერბაიჯანი) 2008 წ.
Vugar Aslanov (აზერბაიჯანი) 2008 წ.


-36 კგ
გიორგი ბოლქვაძე (ქუთაისი) 2008 წ.
ილია ნიქაბაძე (ქუთაისი) 2008 წ.
საბა ვაჩეიშვილი (სამტრედია) 2008 წ.
ვაჟა მოდებაძე (რუსთავი) 2008 წ.
ლუკა მჭედლიშვილი (რუსთავი) 2008 წ.
ზურა ჯოხაძე (წყალტუბო) 2009 წ.
ლუკა ფანცხავა (წყალტუბო) 2008 წ.
ლუკა კაპანაძე (რუსთავი) 2008 წ.
ომარ ემირზაადე (რუსთავი) 2009 წ.
ლაშა დვალიშვილი (თბილისი) 2008 წ.
Markus Salmus (ესტონეთი) (2008-2009)
Vasif Selimov (აზერბაიჯანი) 2008 წ.
Shems Elizade (აზერბაიჯანი) 2009 წ.
Aga Ismaylzade (აზერბაიჯანი) 2008 წ.
aziz mamedov (აზერბაიჯანი) 2008 წ.

-40 კგ
საბა ბეგიაშვილი (რუსთავი) 2008 წ.
დავით გუჯაბიძე (ფოთი) 2009 წ.
ავთანდილ ჯამბურია (თბილისი) 2008 წ.
Huseynhemidn Agarzayev (აზერბაიჯანი) 2009 წ.

-44 კგ

-48 კგ
ელსუნ ქერიმოვი (მარნეული) 2009 წ.

-52 კგ
-57 კგ
57+კგ


პინები (ბავშვები) (გოგონები) 2008-2009 წლებში დაბადებულნი

-27 კგ
ხატია გაროზაშვილი  (რუსთავი) 2008 წ.
Fidan Mansurova (აზერბაიჯანი) 2008 წ.
Musazade Gulnur (აზერბაიჯანი) 2008 წ

-30 კგ
ანასტასია გურეშიძე (ქუთაისი) 2009 წ.
ლიზი გაჩეჩილაძე (ახალციხე) 2009 წ.


-33 კგ
ბარბარე დავაძე (თბილისი) 2009 წ.
Asli Isayeva (აზერბაიჯანი) 2008 წ.
Tsvietana Pohosian (უკრაინა 2009 წ.


-36 კგ
მარიამ შალამბერიძე (გორი) 2008 წ.
ანასტასია ნიკოლაძე (წყალტუბო) 2008 წ.
Fatima Hasanova (აზერბაიჯანი) 2009 წ.


-40 კგ
-44 კგ
-48 კგ
-52 კგ
-57 კგ
57+ კგ


კადეტები (ვაჟები) 2005-2007 წლებში დაბადებულნი

-33 კგ
თორნიკე ყიფშიძე (საჩხერე 2005 წ.
ნოდარ ნუცუბიძე (ქუთაისი) 2006 წ.
სადი ნაიბოვი (მარნეული) 2007 წ.
ემინ კამბაროვი (რუსთავი) 2007 წ.
რამაზ კუდუხოვი (გორი) 2007 წ.
ნიკა აბულაძე (თბილისი) 2007 წ.
ბაჩი ელიბაშვილი (თბილისი) 2006 წ.
Ziya Hasanli (აზერბაიჯანი) (2005-2007)
Nazar Antonov  (უკრაინა) 2007 წ.
Elgun Murselov  (აზერბაიჯანი) 2005 წ.
Harun Salmanzade (აზერბაიჯანი) 2007 წ.
Cabbarov     Mircafar (აზერბაიჯანი) 2007 წ


-37 კგ
ლაზარე ქოჩიაშვილი (ქუთაისი) 2007 წ.
ნიკა ლაზარიანცი (ქუთაისი) 2005 წ.
თუნგაი ნაგაბოვი (მარნეული) 2006 წ.
გიორგი წავანაშვილი (რუსთავი) 2007 წ.
გიორგი აბრამიშვილი (რუსთავი) 2007 წ.
ილია თოდუა (ხობი) 2007 წ.
აჩიკო  კუპრავა (აბაშა) 2006 წ.
თემურ ჯვარიძე (ახალციხე) 2007 წ.
Murad Aliyev (აზერბაიჯანი) (2005-2007)
Malik Abbasov (აზერბაიჯანი) (2005-2007)
Jasper Kattai (ესტონეთი) (2005-2007)
Ise Bayramov (აზერბაიჯანი) 2007 წ.
Qaraj Bagirov (აზერბაიჯანი) 2006 წ.
Subhan Babayev (აზერბაიჯანი) 2007 წ.


-41 კგ
გელა თხელიძე (საჩხერე) 2006 წ.
მათე გურეშიძე (ქუთაისი) 2006 წ.
ისმათ აზიზბეკოვი (მარნეული) 2007 წ.
რაუფ გასანოვი (რუსთავი) 2005 წ.
მამედ სულეიმანოვი (რუსთავი) 2006 წ.
გიორგი შალამბერიძე (გორი) 2006 წ.
ლუკა მაზმიშვილი (გორი) 2005 წ.
ნიკა ძაძამია (ფოთი) 2006 წ.
ნიკა გრიგალაშვილი (რუსთავი) 2006 წ.
ოთარ ედიბერიძე (ხარაგაული) 2007 წ.
Nihad Hasanli (აზერბაიჯანი) (2005-2007)
Ruhin İmanzade (აზერბაიჯანი) 2006 წ.
Ali Miraliyev (აზერბაიჯანი) 2006 წ.
Nihad Memmedzadeh (აზერბაიჯანი) 2006 წ.
Olekssandr Kholoshenko (უკრაინა) 2007 წ.


-45 კგ
მათე ბალანჩივაძე (ქუთაისი) 2006 წ.
კამალ აბდულაევი (მარნეული) 2006 წ.
გურამ სხილაძე (რუსთავი) 2006 წ.
თემურ ისმაილოვი (რუსთავი) 2005 წ.
ზურაბ მაკალთია (ფოთი) 2006 წ.
ამირან კუპრავა (აბაშა) 2005 წ.
დათო ჭანტურია (აბაშა) 2007 წ.
გიორგი მათიაშვილი (თბილისი) 2007 წ.
გიორგი კობაიძე (თბილისი) 2007 წ.
ლაშა ელიბაშვილი (თბილისი) 2006 წ.
Orxan Mirzayev (აზერბაიჯანი) 2006 წ.
Namiq Xalilov (აზერბაიჯანი) 2006 წ.
Punhan Mursalov (აზერბაიჯანი) 2005 წ.
Ayxan Ismayli (აზერბაიჯანი) 2007 წ.


-49 კგ
მიქაილ მირცხულავა (ფოთი) 2005 წ.
გიორგი ტეფნაძე (თბილისი) 2006 წ.
ისლამ ფაზლიევი
(ახალციხე) 2007 წ.
გიგი გაფრინდაშვილი (საჩხერე) 2005 წ.
მანუჩარ ქობალავა (აბაშა) 2007 წ.

Bahadur Nuruzade (აზერბაიჯანი) (2005-2007)
Kanan Amiraslanov (აზერბაიჯანი) 2005 წ.
Huseyn Rustamov (აზერბაიჯანი) 2007 წ.
Yehor Dubrovin (უკრაინა) 2006 წ.
Fuad Yusufov (აზერბაიჯანი) 2005 წ.


-53 კგ
რაუფ სულეიმანოვი (რუსთავი) 2005 წ.
ჰაჯი რასლოვი (რუსთავი) 2005 წ.
ანატოლი ავეტისოვი (გორი) 2005 წ.
თორნიკე წაქაძე (რუსთავი) 2005 წ.
გიორგი ქურციკაშვილი (რუსთავი) 2007 წ.
დავით კალანდაძე (თბილისი) 2005 წ.
Vaqif Haciyev (აზერბაიჯანი) 2005 წ.


-57 კგ
არმენ მელქონიანი (რუსთავი) 2005 წ.
ლევან პალიანცი (გორი) 2006 წ.
ნიკოლოზ ბერიანიძე (გორი) 2005 წ.
ომარ ცისკაძე (ხარაგაული) 2006 წ.
ნიკოლოზ უჯმაჯურიძე (მარნეული) 2005 წ.
Artur Lanin (უკრაინა) 2005 წ.


-61 კგ
ლუკა ბიბილაური (სამტრედია) 2006 წ.
დიმიტრი მელგუი (თბილისი) 2005 წ.
Ibrahim Alizade (აზერბაიჯანი) (2005-2007)


-65კგ
ნურლან გოჩალიევი (ახალციხე) 2005 წ.
Kamil Huseynov (აზერბაიჯანი) 2005 წ.


65+ კგ
ოზჯაგან ფაშაევი  (რუსთავი) 2005 წ.
Yusif Mardanov (აზერბაიჯანი) 2005 წ.


კადეტები (გოგონები) 2005-2007 წლებში დაბადებულნი

-29 კგ
PHATIMA  ISMAYILZADA (აზერბაიჯანი) (2005-2007)


-33 კგ
Zenfira Hesenzade (აზერბაიჯანი) 2006 წ.


-37 კგ
ლიზი კალინინა (თბილისი) 2006 წ.
Maryam Mammadova (აზერბაიჯანი) (2005-2007)
Nərgiz Kazımova (აზერბაიჯანი) 2007 წ.


-41 კგ
ანა დეისაძე (ქუთაისი) 2005 წ.
NIGAR  ABDULLAYEVA (აზერბაიჯანი) (2005-2007)
Anastasiia Sydorenko (უკრაინა) 2006 წ.

-44 კგ
ლიზი მოდებაძე (რუსთავი) 2007 წ.
KHADIJA ISMAYILOVA (აზერბაიჯანი) (2005-2007)
Saadat Guluyeva (აზერბაიჯანი) (2005-2007)
Sevda
Azızova (აზერბაიჯანი) 2006 წ.


-47 კგ
ქეთი ლომიძე (საჩხერე) 2007 წ.
ლიზი გრიგალაშვილი
(ქუთაისი) 2005 წ.
თიკა ტერაშვილი (გორი) 2005 წ.
Parvin Huseynova (აზერბაიჯანი) 2007 წ.


-51 კგ
ანასტასია ბრეგვაძე (გორი) 2005 წ.
Veronika Holdina (უკრაინა) 2006 წ.
Roza Mahmudova (აზერბაიჯანი) 2006 წ.
Aytaj Mammadova (აზერბაიჯანი) 2005 წ.
Sama Samidova (აზერბაიჯანი) 2005 წ.

-55 კგ

-59 კგ
ლიზი პეტრიაშვილი (საჩხერე) 2005 წ.
მარიამ მანძულაშვილი (კასპი) 2007 წ.
მარიამ მელიქიშვილი (თბილისი) 2005 წ.


59+ კგ
თამარ ქურდაძე (საჩხერე) 2005 წ.
არიანა ჭულუხაძე (გორი) 2005 წ.

ახალგაზრდები (ვაჟები) 2002-2004 წლებში დაბადებულნი


-45 კგ
ზაალ ასანიძე (საჩხერე) 2004 წ.
გიორგი დეისაძე (ქუთაისი) 2004 წ.
შაქრო ასათიანი (ქუთაისი) 2003 წ.
რატი ტეფნაძე (რუსთავი) 2004 წ.
ბაქარი ბაქრაძე (თბილისი) 2004 წ.
Kanan Mammadov (აზერბაიჯანი) (2002-2004)
Rahid Valıyev (აზერბაიჯანი) 2004 წ.

-48 კგ
გოგი ლაზარიანცი (ქუთაისი) 2003 წ.
მიხეილ ლორია (ქუთაისი) 2004 წ.
გიორგი ბოსტოღანაშვილი (რუსთავი) 2003 წ.
აგილ ახმედოვი  (რუსთავი) 2004 წ.
ნიკოლოზ ავეტისოვი (გორი) 2004 წ.
შმაგი ჯავახიშვილი (თბილისი) 2004 წ.
Ali Tagzadah (აზერბაიჯანი) (2002-2004)
Ali Husenli (აზერბაიჯანი) (2002-2004)
Suleymanov Khanmurad (აზერბაიჯანი) 2003 წ.

-51 კგ
რაულ სულეიმანოვი  (რუსთავი) 2003 წ.
გიორგი ჯინჭარაძე (რუსთავი) 2003 წ.
გაგა ჯიმშელეიშვილი (წყალტუბო) 2004 წ.
გიორგი კინტრია (რუსთავი) 2003 წ.
რაულ მამედოვი (რუსთავი) 2004 წ.
აკაკი ფუტკარაძე (ხარაგაული) 2004 წ.
ჰამიდ იუსიფი (თბილისი) 2003 წ.
Nihad Abbasov (აზერბაიჯანი) (2002-2004)
Davud Babazade (აზერბაიჯანი) (2002-2004)
Nicat Maharramov (აზერბაიჯანი) 2002 წ.


-55 კგ
გოგა გოგოლაძე (რუსთავი) 2004 წ.
ემრე ხახუტაძე
(ახალციხე) 2003 წ.
Nijat Hajiyev (აზერბაიჯანი) (2002-2004)
Yusif Gurbanov (აზერბაიჯანი) (2002-2004)
Orxan Mammadov (აზერბაიჯანი) 2003 წ.
Elsad Mirzeyev (აზერბაიჯანი) 2004 წ.
Ilqar Ibrahimov (აზერბაიჯანი) 2002 წ.


-59 კგ
სარხან ქერიმოვი (მარნეული) 2002 წ.
ბაჩო სულიტაშვილი (რუსთავი) 2002 წ.
ვაკო კრაწაშვილი (რუსთავი) 2002 წ.
Kanan Valiyev (აზერბაიჯანი) (2002-2004)
Gulagha Mammadov (აზერბაიჯანი) (2002-2004)
Mykhailo Bannykh (უკრაინა) 2004 წ.


-63 კგ
ანარ ქარაცაევი (მარნეული) 2003 წ.
ვუგარ ალიევი (რუსთავი) 2002 წ.
Nihad Valiyev (აზერბაიჯანი) 2004 წ.


-68 კგ
რამაზან აბდულაევი (მარნეული) 2002 წ.
თარხან სულეიმანოვი (მარნეული) 2002 წ.
ნიკა გოგოლაძე (რუსთავი) 2002 წ.
ქამალ ხახუტაძე (ახალციხე 2002 წ.
Ali Hamidov (აზერბაიჯანი) 2004 წ.


-73 კგ
ისრაფილ გასანოვი (რუსთავი) 2004 წ.
საბა ვართასაშვილი (რუსთავი) 2002 წ.


-78 კგ
მერაბ ბეგიაშვილი (რუსთავი) 2004 წ.
Huseyn Mammadov (აზერბაიჯანი) 2003 წ.

78+ კგ


ახალგაზრდები (გოგონები) 2002-2004 წლებში დაბადებულნი

-42 კგ

-44 კგ
Sona Aghayeva (აზერბაიჯანი) (2002-2004)
Maryam Valizade (აზერბაიჯანი) (2002-2004)


-46 კგ
Nazrin Muradova (აზერბაიჯანი) (2002-2004)
Ofeliya Allahverdiyeva (აზერბაიჯანი) 2003 წ.


-49 კგ
თინა ნიკოლაძე (წყალტუბო) 2004 წ.
ქრისტინე ბუკია (ხობი) 2004 წ.
Aylin Eynullayeva (აზერბაიჯანი) (2002-2004)


-52 კგ
Sariyya Baghirova (აზერბაიჯანი) (2002-2004)
Mirvari Ganbarli (აზერბაიჯანი) (2002-2004)


-55 კგ
ნანა ვერულაშვილი (წყალტუბო) 2004 წ.


-59 კგ
თამარ ბექაური (თბილისი) 2002 წ.
Sema Mirzeyeva (აზერბაიჯანი) 2003 წ.

-63 კგ
-68 კგ
68+ კგ

 

FaceBook Twitter Google
Fb Recomend